Добро пожаловать на официальный интернет-ресурс

30 наурыз күні “Зияткер” ММЛ қабырғасында “Сарыарқа дарыны” БҚББ орталығымен бірлесе отыра ұйымдастырған Балқаш қаласының пікірсайыс қозғалысының негізін салушылардың бірі, мектеп директоры болған Аринов Ернат Амарханұлын еске алуға арналған оқушылар арасында дәстүрлі облыстық “ZIYATKER CUP” пікірсайыс турнирі өтті.
Турнирде облыстан қазақ лигасында 16 , орыс лигасында 8 команда бақ сынасты. Турнир нәтижесі бойынша,
📌қазақ лигасында:
🏆 Бас жүлде — “Nurmakov A” — Нұрмақов ММЛИ — 40.000 тг. ақшалай сыйлық
🥇 орын — “Әлихан Мұрагерлері” — Ә.Бөкейханов атындағы 15 мектеп — лицейі — 30.000 тг. ақшалай сыйлық
🥈орын — “Atlas” — Үштөбе тірек мектебі — 20.000 тг. ақшалай сыйлық
🥉орын — “А.Д.” — Ә.Бөкейханов атындағы 15 мектеп — лицейі және БИЛ ММЛИ — 10.000 тг. ақшалай сыйлық
🎗️”Жастар финалы” — “Алаш” — Теміртау қаласы Ә.Бөкейханов гимназиясы — 10.000 тг. ақшалай сыйлық
🏅Үздік спикер — Сайлаубек Сәбит — Нұрмақов ММЛИ — смарт сағат
🎖️Үздік төреші — Маратов Ильяс — 10.000 тг. ақшалай сыйлықпен марапатталды.

📌орыс лигасында:
🏆 Бас жүлде — “Nurmakov B” — Нұрмақов ММЛИ — 40.000 тг. ақшалай сыйлық
🥇 орын — “Nurmakov C” Нұрмақов ММЛИ — лицейі — 30.000 тг. ақшалай сыйлық
🥈орын — “Альянс” — Г.Мустафин атындағы мектеп — 20.000 тг. ақшалай сыйлық
🥉орын — “Жалын” — ЖББ 4 мектеп — 10.000 тг. ақшалай сыйлық
🎗️Жастар финалы — “Double K” — ЖББ 1 мектеп — 10.000 тг. ақшалай сыйлық
🏅Үздік спикер — Абильдинов Алибек — Қазақмыс Политехникалық колледжінің студенті- смарт сағат
🎖️Үздік төреші — Аймағамбетова Амина — 10.000 тг. ақшалай сыйлықпен марапатталды.

Сонымен қатар, Ернат Амарханұлының достары өзге де көзге түскен қатысушыларды арнайы ақшалай сыйлықтармен марапаттады.

Барша жеңімпаздарды құттықтай отыра🥳, турнирге ат салысқан демеушілерге алғысымызды білдіреміз!
@saryarkadaryny.kz @ziyatker__dc @bahyt_himaldin #umckrg